Jak se stát partnerem

/ Servisní partneři / Jak se stát partnerem

Cleantaxx hledá kompetentní a spolehlivé servisní partnery

Stát se naším servisním partnerem není až tak nic složitého. Jako hlavní podnět k intenzivní trvalé spolupráci, je asi zkušenost a zájem mít ATS soustavu opravdu funkční a čistou, nebo kvalitně opravenou. Ten kdo provede srovnání v praxi s naší konkurencí, není jeho rozhodnutí vůbec těžké. Naše profesionální služba a odborné provedení, se zcela liší od všech ostatních konkurentů, my jako společnost Cleantaxx se od 99% firem na trhu používající proplachy tlakovou vodou absolutně distancujeme.

Pakliže jste již v praxi nefunkčně vyzkoušeli službu u konkurence, nebo jste v té lepší formě hned na začátku využili našich služeb, nemá cenu hledat nic jiného a postupujte dle níže uvedených kroků. Na trhu čištění DPF filtrů a katalyzátorů je to totiž dnes rozděleno takto - Cleantaxx (více suchých metod, několik čistících technologií a důkladná diagnostika stavu) a pak všichni ostatní (pouze a nic více než tlakové proplachy vodou, jeden postup, jedna technologie). A když jeden proplach nepomůže, tak ten druhý taktéž.

Naším partnerem se může stát servis, který disponuje zvedáky a také vlastní diagnostikou pro různé značky vozidel, které servisuje. Samozřejmě se můžou stát naším servisním partnerem i dopravní společnosti, majitelé strojů a techniky, bez vlastního servisu. V případě zájmu stát se naším partnerem pod hlavičkou "Cleantaxx servisní partner'', prosím vyplňte a odešlete níže přiložený formulář. Budeme Vás kontaktovat.

Spolupracujeme již na území ČR a SK se 1008 smluvními servisními místy

Výhody spolupráce:

V případě smluvní spolupráce se pro Vás otevírá nová oblast služeb a získání nových zákazníků.

smluvní partner

  • Levnější nákup naší služby (slevy atd.)
  • Efektivnější objednávkový systém
  • Výhodnější splátkové podmínky (prodloužená splatnost)
  • Odborný technický support (problematika ATS soustavy)
  • Marketingová podpora
  • Doporučení servisního místa klientovi
 

Cleantaxx je lídrem v oblasti čištění a distribuce předčištěných originálních DPF jak v Německu, tak i v ČR. Jakožto náš partnerský servis můžete pouze profitovat z naší precizní profesionální služby a můžete svým klientům nabídnout efektivní a rychlou alternativu k nákupu drahého nového originálního dílu. To je jedna z dalších konkurenčních výhod a další krok k zlepšenému Vašeho podnikání.


Chci se stát servisním partnerem

Zabýváme se vozidly
Název provozovny
Ulice
Číslo popisné
Město
PSČ
DIČ
Forma spolupráce
Počet zvedacích míst
Vlastním univerzální diagnostiku
Značka diagnostiky/model
Jméno
Příjmení
E-mail
Telefon
Text vzkazu

Naši partneři