O nás

/ O nás

Dlouholeté zkušenosti, moderní čistící technologie a bezpečné suché metody

Řadíme se díky našim odlišným postupům čištění a výsledné kvalitě čištění a oprav mezi evropskou špičku v čištění a renovacích DPF filtrů (filtrů pevných částic) a katalyzátorů. Společnost Cleantaxx, kterou v ČR a SR výhradně zastupujeme, již řadu let (od roku 2009) vládne oblasti čištění DPF a katalyzátorů na území Evropské unie. Čistíme filtry pro všechna vozidla, stroje a zařízení s dieselovým agregátem a instalovaným DPF filtrem nebo katalyzátorem. Také u benzínových vozidel s rokem výroby po 2018 - výfukové soustavy OPF.  Nyní má oficiálně Cleantaxx zřízené 2 moderní pobočky na území EU. Jedna pobočka obsluhující území Německa a případně i Beneluxu (Hannover) a jedna v České republice (Rynholec), která má na starost území České republiky a Slovenska. V ČR je pod vedením společnosti F.T.G. – Cleantaxx Czech Republic & Slovakia vybudováno moderní čistící a renovační centrum. Provoz čištění a renovací DPF a katalyzátorů Cleantaxx Czech Republic & Slovakia o velikosti větší než 3000m2, si můžete prohlédnout - zde.

Naším cílem není jen okamžitá spokojenost našeho zákazníka, ale jde nám o to, aby klientovi DPF filtry pevných částic a katalyzátory po čištění a renovacích fungovaly opět dlouhodobě. Profesionální přístup a hlavně dodržování přesně daných postupů renovací u každého vybraného filtru, je jasnou podmínkou dodržení špičkové kvality čištění DPF a katalyzátorů. Moderní a hlavně univerzální patentovaná čistící technologie, které jsou základem našich úspěchů, velmi šetrně a účinně čistí jádra filtrů.

Vyplnění formuláře o čištění DPF nebo katalyzátoruVizuální kontrola filtru nebo katalyzátoruDiagnostika filtruČištění DPF filtruVyčištěný filtr DPF

Certifikát kvality TÜV Cleantaxx GmbH si pro potvrzení své jakosti čištění nechal svůj koncept čištění Cleantaxx certifikovat od TÜV Rheinland. Test probíhal pro potvrzení následujících dat - ''Ověřená účinnost na obnovení průtoku filtrů pevných částic''. Přesné znění vystaveného TÜV protokolu po testech je následující: "Proces čištění společnosti Cleantaxx vykazuje stejné chování průtoku u použitých filtrů ve srovnatelné kvalitě průtoku nových filtrů".

Naše precizní služba vrací filtrům po čištění charakter nových dílů. Garantuje zákazníkům, výrobcům filtrů a výrobcům vozidel po celé Evropě, profesionální čistící koncept – při kterém Cleantaxx řídí i celkovou logistiku u čištěných filtrů. Základem našich služeb je dokumentace čištění, stejně jako rychlé a cílené odstranění oleje, sazí a popela z tělesa filtru.

Provádíme čištění DPF filtrů a katalyzátorů těchto značek:

Airmeex, Ark, BASF, Baumot, Baumüller, Bersy, Caterpillar Inc., Comela, Daugbjerg, DCL, Deutz, Delphi, Dinex, Donaldson, Eberspächer, ECS, EHC, Emcon, Eminox, Emitec, Ernst, ETB, HJS, HUG / Erling Klinger, Huss, Kurre, Twintec, Johnson Matthey, Liebherr, Mann+Hummer, Oberland Mangold, Pirelli, Physitron, Proventia, PUREM, PURItech, Roth-Technik, Tehag, Remus, Tenneco/Walker, UNI Fit, VW.

Neváhejte a přesvědčte se o kvalitě našich služeb.

         Cleantaxx - oblast působení

Naši partneři