Cleantaxx servis LKW

/ Cleantaxx servis LKW

Cleantaxx servis výfukových soustav užitkových vozidel EURO 6

Odlišný pohled na složitý výfukový systém u užitkových vozidel EURO 6

Naše vlastní servisní středisko výfukových soustav pro užitková vozidla EURO 6, je otevřeno přímo na Cleantaxx pobočce čištění a renovací DPF a katalyzátorů v Rynholci. Důvodem otevření tohoto servisního místa pro vyřešení oprav a diagnostikování ATS výfukových soustav na užitkových vozidlech EURO 6, byl značný zájem našich zákazníků o naše odborné poradenství, odlišné provádění diagnostiky a oprav výfukových soustav na nákladních vozidlech a autobusech.

Jiný pohled na diagnostiku katalyzátorů, odhalování skrytých závad, okamžité vyřešení poruch výfukového systému, odhalení nefunkčních dílů uvnitř boxů, expres výměny filtrů a katalyzátorů, snížené náklady do výměn katalyzátorů a DPF filtrů, vlastní rotační programy DPF a katalyzátorů, vyhodnocení funkčnosti snímačů atd.

Z těchto důvodů jsme tedy vybudovali vlastní servisní zázemí, kde nabízíme často odlišná řešení servisu výfukové soustavy EURO 6, než je běžné v jiných servisech (záruční, pozáruční). Pakliže Vás tento velmi složitý ATS systém na vozidlech EURO 6 trápí, nebo potřebujete vyřešit i preventivní servis, neváhejte a objednejte si na našich webových stránkách termín servisní opravy.

Více na našem servisním webu:

www.servis-cleantaxx.cz
Naši partneři