Servisní partneři

/ Servisní partneři

Cleantaxx servisní partner - předstih před konkurencí nejen v čištění filtrů

Profitujte ze spolupráce s profesionály v oblasti renovace a čištění DPF filtrů a katalyzátorů.

Čištěné originální DPF filtry a katalyzátory od Cleantaxx mají stejnou hodnotu průchodnosti jako nové originální filtry. Proto byl udělen v Německu TÜV Rheinland certifikát tomuto konceptu čištění Cleantaxx, které je navíc šetrné k životnímu prostředí. Vedle toho dbáme hlavně na funkčnost filtrů DOC, DPF, SCR a jejich stav nepoškození, čemuž se věnujeme pouze my v naší oblasti. Stejný koncept, technologie a postup čištění je používán i v ČR a SK. Využijte tuto výhodu ve svůj prospěch a odlište se od své konkurence výrazným rozdílem.

Oblast působení Cleantaxx - čištění a prodej DPF a katalyzátorů

Flexibilní nabídka – čištění nebo expres výměna

Cleantaxx Vám nabízí dvě varianty řešení. Pro řidiče, kteří si nemohou dovolit vozidlo nechat stát, nabízíme od dubna 2015 expres výměnu originálního DPF filtru (do 20 hodin v ČR od pondělí do pátku). Ten, kdo si může dovolit čekat, pak využije nabídku profesionálního čištění s dobou renovace do 3 - 4 pracovních dnů (včetně dopravy tam a zpět). Tato varianta je levnější, ale trvá déle.

Partnerství, které se Vám vyplatí

Cleantaxx je lídrem v oblasti čištění a distribuce předčištěných originálních DPF jak v Německu, tak i v ČR. Jakožto náš partnerský servis můžete pouze profitovat z naší precizní profesionální služby a můžete svým klientům nabídnout efektivní a rychlou alternativu k nákupu drahého nového originálního dílu. To je jedna z dalších konkurenčních výhod.

  • Levnější nákup naší služby (slevy atd.)
  • Odborný technický support - podpora
  • Efektivnější objednávkový systém
  • Lepší splátkové podmínky
  • Marketingová podpora
  • Zvýšený objem zákazníků (servisní středisko)

Pozor na jiné jakosti DPF

Ani jiné neoriginální díly nemají takovou kvalitu, jako naše originální předčištěné díly. Míra kvality použitého materiálu je nesrovnatelná, trvanlivost a funkčnost je v porovnání s originálními díly nižší. Reklamace u replik (aftermarket) jsou častější, než u renovovaných originálních dílů.

Cleantaxx – stát se servisním partnerem

Cleantaxx hledá kompetentní a spolehlivé servisní partnery. Pokud jste servisním centrem a máte zájem o spolupráci, vyplňte prosím níže přiložený formulář partnera.


Chci se stát servisním partnerem

Zabýváme se vozidly
Název provozovny
Ulice
Číslo popisné
Město
PSČ
DIČ
Forma spolupráce
Počet zvedacích míst
Vlastním univerzální diagnostiku
Značka diagnostiky/model
Jméno
Příjmení
E-mail
Telefon
Text vzkazu

Naši partneři