TOP DPF TECHNOLOGIE

/ Funkce DPF / TOP DPF TECHNOLOGIE

Naší finální kvalitu čištění DPF zatím žádný čistící automat nedokázal splnit

Špička v oboru plně automatických čistících linek pro DPF - vlastní vývoj vycházející z 10-ti leté praxe

Právě proto, že naše patrony DPF pro užitková vozidla a i těžkou techniku mají top kvalitu, bylo nutné vyvinout vlastní zařízení, abychom byli schopni pouze automatickým procesem dočistit DPF filtry do stavu - "ČISTÝ DPF". Žádné dostupné automatické zařízení totiž tento parametr nedokáže splnit a tím pádem jsou všechny remanové filtry na trhu ve stavu tzv. předčištění, tedy se zbytky reziduí uvnitř DPF.

A to se týká, jak kvality čištění filtrů u značkových výrobců vozidel a strojů, ale i u dodavatelů na aftermarketovém trhu. Všechny tyto remanové programy jsme v praxi důkladně otestovali a žádný nedokázal splnit stav referenčního protitlaku, jako "nový" DPF. Vždy byly ve filtru uloženy zbytky nečistot, které výrazně snižují a zkracují životnost/výměnu DPF patron. Také stav jádra/ingotu zvenčí (fleky, skvrny) prokazatelně ukazoval na nedostatečnou kvalitu provedení vyčištění.

Naše nová automatická linka TOP DPF dokáže díky zcela odlišnému procesu čištění dosáhnout 100% čistoty, samozřejmě za předpokladu, že je DPF filtr nepoškozen a je plně funční. Tento výsledek je kontrolován finálním protitlakovým měřením, které je po provedeném procesu na úrovni nového DPF, tudíž bez jakýchkoliv zbytků nečistot.

Právě pro tento aspekt deklarované 100% čistoty se vyplatí každému zájemci o službu čištění DPF s Cleantaxx spolupracovat. Stejný kilometrový nájezd, či natočené motohodiny, jako v samém začátku používání vozidel a strojů, jsou jen velkou výhodou pro servisní náklady a dlouhodobou funkčnost celé výfukové soustavy.

Naši partneři