Cleantaxx záruky

/ Koncept Cleantaxx / Cleantaxx záruky

Nemůžeme ručit za špatný technický stav, nebo neoptimální provoz vozidla

Naší práci provádíme v té nejlepší kvalitě a záruky udělujeme pouze na mechanické opravy

Čistíme DPF filtry tak dlouho, až jsou zcela čisté (parametr průchodnosti nového DPF). Teprve až čištěný filtr splňuje hodnoty průchodnosti nového filtru, je zaslán k opětovné instalaci na vozidlo. Tento celý proces je dokumentován a následně vystaven našemu zákazníkovi výsledný protokol s parametry stavu filtru před čištěním a po jeho provedení, jakožto potvrzení kvality. Pokud se nezdaří filtr vyčistit (nevratné poškození, zněčištění olejem či totální destrukce jádra filtru) konzultujeme s klientem následné kroky a snažíme se najít pro klienta optimální řešení.

Naše záruka na čištění DPF je deklarována udělením certifikace TÜV. Hodnocen je stav průchodnosti filtru v parametru hodnoty nového originálního filtru, při použití čistících metod a technologií konceptu Cleantaxx. Záruky jsou udělovány na námi provedené mechanické úpravy a práce na těle filtru DPF (řezy, sváření atd.) a také na výměny jádra katalyzátoru (vložky keramické/sintermetalové) a to po dobu 12 měsíců (EURO 5 / EEV) a 24 měsíců na systémy EURO 6. Pro program remanových rotačních patron EURO 6 (Exxchange Cleantaxx) je záruční doba 12 měsíců, při dodržení plné funkce a provozu všech systémů na vozidle.

 

                                                   

Nevyberete nás díky neudělené záruce? Tak reklamace jinde uplatňujte

Problém udělované záruky na čištění - vyžadujte všechny náklady za špatně provedenou službu zpět

Pokud jsou záruky na čištění DPF zákazníkům firmou provádějící čištění dávány, jsou tyto záruky v budoucnu bohužel velmi nepřijemnou překážkou pro konečného zákazníka. Reklamace v době záruky jsou přiznány pouze v případě, že zákazník (majitel filtru) projde několika velmi nákladnými kontrolami (kontrola vstřiků, kvality paliva, používaný olej, stav turbodmychadla atd.). Tyto všechny povinné kontroly je zákazník nucen projít, aby mu byla nakonec jeho záruka uznána. Je to velmi finančně nákladná záležitost, dodat všechny možné potvzení. Tyto informace jsou na protokolech velmi často skryty, aby se zákazník nedopídil, co vše ho v budoucnu v rámci reklamace čeká.

Záruky na čištění DPF filtru záměrně Cleantaxx nedává (vystavujeme protokol o renovaci), není totiž zodpovědný za následný provoz a stav vozidla. Veškeré reklamace, bez zbytečných následných povinných kontrol okamžitě přijímáme a díky precizní dokumentaci v průběhu čištění vždy chybu odhalíme, buďto na straně stavu vozidla (téměř 100% situací), sporadicky na naší straně. V případě zjištění sporadické chyby na naší straně je následně bezplatně odstraněna, což klient využívající čištění se zárukou nikdy nedocílí.                       

Parametry protitlaku jako nové originální díly – to je naše záruka, kterou nikdo jiný negarantuje

Zákazníkovi jsou zasílány zpět na vozidlo filtry formou expres výměny pouze originální DPF filtry, nebo filtry s protitlakem na parametru nový originál. Zde si můžete být jisti, že filtr může být na vozidlo nainstalován, bez ztráty příslušných provozních povolení. Kvalitní čistící koncept, špičkové měřící zařízení a dlouholeté zkušenosti jsou zárukou, že naše skladové zásoby předčištěných DPF a přímo vyčištěné filtry mají tu nejvyšší jakost.

DPF filtr před a po vyčištění

Životnost DPF filtru - to je stav, kterou naše perfektní provedení služby nemá šanci ovlivnit

Stejně tak jako u nových DPF filtrů nemůžeme i u originálních repasovaných DPF filtrů zaručit přesnou časovou životnost. Životnost DPF filtru ovlivňuje mnoho fakturů, mezi které patří například:

  • Optimálně funkční regenerace
  • Správná funkčnost motoru, včetně turbodmychadla
  • Recirkulace výfukových plynů
  • Bezproblémová funkce čidel, elektroniky a olejového okruhu
  • Styl jízdy
  • Kvalita paliva
Naši partneři