Test DOC katalyzátoru

/ Funkce katalyzátoru / Test DOC katalyzátoru

GOLEM - inovativní měřící zařízení detekuje ne/fungování DOC katalyzátorů

Špičkové a výjimečné zařízení, detekující velmi důležitou funkci oxidace předních DOC katalyzátorů

Jak již zde na hlavní stránce - FUNKCE KATALYZÁTORU - zmiňujeme, důležitou součástí naší práce je čistit DOC katalyzátory, které fungují. Právě proto, jsme jako jediní na trhu zavedli velmi přesné měření účinnosti oxidace předního katalyzátoru, které nám velmi sofistikovaně napoví, zda tento katalyzátor dostatečně funguje a je možné ho vyčistit a nasadit zpět na vozidlo. Nebo jednoduše vyhodnotit jeho špatný stav a tudíž zbytečné čištění neprovádět, jelikož by to našemu zákazníkovi přineslo pouze velké problémy, nefunkčnost vozidla a také zbytečně vynaložené prostředky do opravy vozidla a stroje.

Bez tohoto testu je jakákoliv služba čištění zcela zbytečná a kdo tento test neprovádí, není v oboru vzdělán a zahrává si s důvěrou svého zákazníka, neboli neví co tyto systémy vyžadují a jak mají vlastně na vozidle, či stroji svým zákazníků fungovat. Pokud detekujeme nefunkčnost (bez oxidace) předních katalyzátorů, čištění hloupě neprovádíme a máme v segmentu užitkových vozidel EURO 6 a u některých strojů nových emisních norem, možnost nabídnout DOC segmenty z našeho širokého renovačního programu, které mají povinnou certifikaci/homologaci EU, pro opravy výfukových soustav. Tento odborný krok obnoví tuto ztracenou důležitou vlastnost DOC katalyzátorů, tedy již zmiňovanou oxidaci a zajistí vozidlu a stroji obnovenou plnou funčknost.

Toto zařízení jsme po vlastním několikaletém vývoji zavedli do praxe a nabízíme tak opět zcela odlišný přístup a výsledky naší profesionální služby čištění a renovací DPF a katalyzátorů konceptem Cleantaxx.

Naši partneři